Web sitesi tasarımı

Web Tasarımı ve SEO Hizmeti sunuyorum.

Özellikle yoğunlaştığım 2 alan var, bunlardan biri SEO diğeri Web sitesi tasarımı. Her iki alanda da kalite hizmet veriyorum ve makaleler yazıyorum.

mersin mobil uyumlu web sitesi tasarımı

 

Firmalar için kartvizit web sitesi tasarımı

mersin kartvizit web sitesi tasarımı

5-6 sayfadan oluşan, firma faaliyetlerinin ve sunduğu hizmetlerin kısaca tanıtıldığı sitelere kartvizit web sitesi diyebiliriz. İletişim sayfasında firmanın adres, telefon ve e-posta adresi gibi iletişim bilgilerinin yer aldığı bu siteler kurulumu ve kullanımı basit sitelerdir. Siteye eklenecek harita uygulaması ile ziyaretçilerin kolayca işyerini bulması sağlanır. Firma hakkında bilgiler yer alır, istenirse fotoğraflar ve video eklenerek tanıtım yapılır.

 

Portfolyo web sitesi

mersin portfolyo web sitesi tasarımı

Müzisyenler, fotoğrafçılar gibi sanatçılar için şık, kullanışlı ve kaliteli web siteleri tasarlıyorum. Bir ressam için yaptığı resimleri sergileyeceği yada bir heykeltraş için ortaya koyduğu çalışmaları gösterebileceği portfolyo web siteleri hazırlayabilirim.

E-Ticaret Sitesi

mersin e-ticaret satış sitesi tasarımı

Perakende yada toptan olarak sattığınız ürünleriniz mi var? Bu ürünleri internet üzerinden satarak kazancınızı arttırmak mı istiyorsunuz? O halde ihtiyacınız olan şey profeyonelce hazırlanmış bir e-ticaret satış sitesi. Bu konuda size profesyonel destek sunabilirim. İsterseniz 5 adet isterseniz 5000 adet ürün ekleyebileceğiniz kusursuz sistemler hazırlayabilir ve teslim edebilirim. Ayrıca kurulumdan sonra her konuda destek sağlarım.

 

Forum Sitesi

mersin forum sitesi tasarımı

Toplum, hayat, tatil, siyaset, futbol, yetenekler yada aklınıza gelen diğer konularda tartışma platformlarına Forum sitesi denilmektedir. Görsel tasarımdan biraz uzak, daha çok bilgi alışverişinin yapıldığı, fikirlerin paylaşıldığı ve tartışıldığı siteler hazırlıyorum.

 

Haber & Portal sitesi

mersin haber sitesi tasarımı

İster yerel, ister global, isterseniz uluslararası yayın yapmak isteyin, sizin için güzel tasarlanmış haber siteleri hazırlayabilirim. Yada firmaları veya şahısları tek çatı altında toplamayı amaçlıyorsanız harika portal siteler tasarlayabilirim.

 

Amacınız ne olursa olsun, ihtiyacınız için profesyonel çözüm sunuyorum. Kaliteli, kullanışlı, şık tasarımlı web sitesi tasarımı yapıyorum.

SEO Hizmeti

Web siteniz var, ama arama motorlarında görünmüyor, yada çok mu gerilerde listeleniyor? Ürün satışı yapmak için web sitesi kurdunuz ama ziyaretçi olmadığı için satış yapamıyor musunuz? Çalışmalarınızı internette sergilemek ve satış yaparak para kazanmak mı istiyorsunuz? O zaman kaliteli ve etkili SEO hizmetine ihtiyacınız var demektir.

Özellikle lokal yani yerel SEO konusunda güçlü referanslarım var. Dilerseniz web sitenizin istediğiniz kelimelerde ilk sayfada listelenmesi için gerekli arama motoru optimizasyon işlerini yapabilirim.

Profesyonel web sitesi tasarımı ve SEO konularında hizmet veriyorum. Bana bu sayfadaki iletişim araçlarından ulaşabilirsiniz.